Firma - rok założenia 1 marzec 1989r.

Firma ASTRA-TELECOM to doświadczony zespół fachowców - siłą firmy są jej pracownicy. Zdobyte doświadczenie (realizacje projektowe i wykonawcze na największym obiektach budynkowych od 500 do 30.000 m2 takich jak banki, sądy ,hotele, sanatoria, centra logistyczne) wsparte wykształceniem kadry, poprzez wykonanie instalacji kablowych, systemów i projektów od zaawansowanych rozwiązań automatyki KNX, BMS, teleinformatyki, energetyki, informatyki stanowią że nasza firma jest jednym z najlepszych i największych wykonawców, integratorów naszego regionu.Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wypracowanie metody świadczenia usług i wdrożeń produktów, które oferujemy swoim klientom na wysokim poziomie (w każdym etapie współpracy od dostawy poprzez instalacje, szkolenie, odbiór).

Firma została założona 1 marca 1989 roku. Pierwszy profil jej działalności to projektowanie i instalacja linii kablowych teletechnicznych, instalacja central telefonicznych, wykonawstwo linii i instalacji elektrycznych. Firma rozwijała się wraz z postępem technicznym stosowanym w technologiach instalacyjnych. Dzisiaj staramy się być Liderem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki budynkowej .

Systematyczne uczestnictwa w sympozjach naukowych, szkoleniach certyfikacyjnych, kursach specjalistycznych pozwoliło na stosowanie coraz nowszych technologii w usługach realizowanych dla klientów. Przez okres wielu lat działalności na rynku polskim zyskaliśmy uznanie kilku kluczowych klientów, potwierdzone stosownymi referencjami i umowami.

Na obecnym etapie firma posiada własne specjalistyczne działy takie jak:
  • projektowy - realizujący zakresy w budownictwie - instalacje elektryczne i teletechniczne /w pełnym zakresie/
  • serwisowy - obsługujące zadania gwarancyjne i pogwarancyjne dostępny 24 godziny ON-LINE
  • instalacyjny, montażowy - mamy specjalistyczne zespoły instalacyjne w zakresie wykonawstwa systemów Automatyki Budynkowej KNX, BMS - realizujące zadnia od zintegrowanych okablowań dla teleinformatyki, energetyki i automatyki po montaż, programowanie urządzeń sterujących i zarządzających.
  • produkcyjny - oprogramowanie specjalistyczne dedykowane, zamki hotelowe, funkcjonalne sterowniki

Pracownicy są siłą naszej firmy


Dysponujemy szeroką gamą samochodów specjalistycznych wspomagających realizacje naszych usług. Posiadamy specjalistyczne urządzenia pomiarowe, pozwalające przetestować i prześledzić najbardziej skomplikowaną instalacje elektryczną oraz teletechniczną .